קיימא נהלל- הזמנת ירקות נקיים מריסוסים מגידול מקומי- ניוזלטר 26.5

מירב כרמי • כניסות

גל החום של השבוע שעבר עבר על השדה בשלום חוץ מכמה חסות ושומרים שעלו לפריחה, מי שאוהב את גבעולי השומר ועליהם בבישולים שיגיד ונוסיף לסלים בשמחה וללא עלות, תמיד קשה לאבד יבול אבל לשמחתנו הנזק ממש קטן.

השדה מרעיף עלינו מתנות ואוטוטו יהיו מוכנות דלעות הערמונים הנפלאות! קישואים, זוקיני ומלפפונים יש בשפע ואנחנו ממתינות בציפייה לעגבניות השרי שמתחילות לשנות את צבען...

רצינו לספר לכם על שותפים נוספים לעשייה שלנו כאן בקיימא נהלל, הרי אנחנו לא רק מגדלות ירקות אלה גם נשים ונערות בשלבי גדילה שונים בחיים, החודש מירב קיבלה פרס ע"ש יפה לונדון יערי ז"ל שהייתה ממקימת השירותים הסוציאלים בישראל ומשפחתה מעניקה פרס לכ-3 פעילות למען קידום נשים בחברה מידי שנה, עוד התבשרנו שקרן "נדיבות" קרן של נשים מהפדרציה של ניו יורק החליטה לתמוך בעשייה ובגדילה שלנו שנה נוספת, גם "מעגל נשים" מהפדרציה של סרסוטה מאנטי בחרו בנו לאחת היוזמות שהן תומכות בהם, כמה נפלא להרגיש שקהילה רחבה של נשים רואה את המאמץ והעשיה שלנו כראויים לתמיכתם!

אנחנו נהנות מאד מההזמנות שלכם שזאת מבחינתנו השותפות הכי מיידית שלנו, כייף שאתם באים לבקר וגם אנחנו שמחות להערות שעוזרות לנו לבחור לכם את הירקות כמו שאתם אוהבים אותם!

התרחבנו לנקודת איסוף ביקנעם ומשלוחים ביקנעם פרדס חנה וכרכור, אם יש לכם חברים שם ספרו להם עלינו! (נקודות איסוף נוספות 4 בטבעון, בית קשת, ציפורי, גבעת אלה, נופית ומשלוחים עד הבית))

הצבנו לעצמנו מטרה לעלות בעוד עשרים סלים שבועיים, אם יש לכם חברים אוהבי ירקות שירצו להצטרף ללקוחותינו נשמח לשלוח להם שקית טעימות מהשדה הפתעה! כתבו בהזמנה שלכם בהערות את שמם ומספר הטלפון שלהם ונקודת האיסוף שיוכלו לאסוף ממנה ונודיע להם שמחכה להם מתנה!

אנחנו מחפשות תרומה של מזגן ומאורר תקרה עובדים לבית האריזה, אם יש לכם נשמח לקבל!

כבכל שבוע מזמיני ההלחמים הטריים של עובדי אדמה  מתבקשים להזמין עד יום ב' עד  18:00 אח"כ זה על בסיס עודפים ויש לשלוח לנו הודעה בוואטסאפ שלא יתפספס!

בסל ב-90 ש"ח (עד שתי החלפות)

חסה ערבית,דלוריות, מלפפונים, עגבניות, קישוא בהיר,שום יבש, בזיליקום סגול, מנגולד כפול, כרוב לבן וצמד כרישות.

בסל הגדול ב 120 ש"ח (עד שלוש החלפות) מצטרפים לחגיגה

תרד ניוזילנדי, בצל ירוק, פטרוזיליה, תפוחי אדמה, סלרי עלים

*באדום מסומנים הירקות שאנחנו משלימות ממגדלים אורגנים אחרים!

כמובן שאפשר לעשות גם סל בהרכבה עצמית ולבחור את הירקות והכמויות המתאימות לכם!

וזה הלינק להזמנה

http://kaimanahalal.easyfarm.co.il/accounts/signin/?next=/

או דרך האתר kaimanahalal.org.il 

להסבר על  מערכת ההזמנות דברו עם טל 054-4262237

לפעמים ישנם בסלים שינויים של הרגע האחרון בהתאם להבשלת הירקות בשדה או המלאי של מגדלים שאנחנו מזמינים מהם, במקרה כזה אנחנו מפצות בירק אחר בשווה ערך או מזכות בהתאם.

מעריכות את השותפות הזו!

כל בנות קיימא!

IMG-20190521-WA0010IMG 20190403 083257