שדרוג בית נדיה

מיה ירדנאי • כניסות

שלום לכולם, בחודשים האחרונים אנו מובילים מהלך של שדרוג בית נדיה.
#בעזרתו של ועד מקומי הושג הסכום הדרוש לטובת פרקט במבנה (כ30 מטר שמהווים חצי מהמבנה - חומר בלבד). הנחת הפרקט תתבצע עי הורים מתנדבים. הורים שיש להם ניסיון בהנחת פרקט ומעונינים לסייע נודה אם יפנו לעדי אשכול. מלבד שיפור התנאים של הילדים השוהים במבנה במסגרת צהרון ומשחקייה, התקנת פרקט תספק תנאים טובים ומתאימים יותר לחוגים המתקיימים במקום דבר שאנו מאמינות יסייע גם בהבאת חוגים נוספים למקום. תודה גדולה לועד מקומי על התמיכה במהלך.
#כפי שעודכן בפרוטוקל ועדת חינוך נושא החצר דורש משאבים רבים. זוהר רכזת הגיל הרך לקחה על עצמה את נושא גיוס הכספים לטובת העניין. כאשר יהיה תקציב בסיסי נתחיל בעבודה שכמובן תצטרך להתבסס גם היא על התנדבות הורים.
#אחת הסיבות שיצאנו לדרך בפרויקט הזה היא הרצון ל"חמם" את המבנה, לתת לו תחושה של בית ולשפר אותו מבחינה אסתטית. לצערנו אין לנו תקציב לטובת העניין ואנו פונות אליכם ההורים. המעונינים להשתתף ב"מתנה" לבית נדיה בסכום של בין 50-100 שקלים מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייבוקס או להעביר כסף באופן אישי (למיה ירדאני או זוהר חורש) בכסף שנצליח לאסוף נקנה וילונות אהילים פופים לוחות שעם נוספים ובמידת האפשר (וכתלות בסכום שיגויס) גם כיסאות חדשים. הגיוס יימשך עד ה19.1.
בהזדמנות זו שיהיה עשור מוצלח לכולנו ברמה האישית והקהילתית. שנבנה ונשפץ ונשדרג ונצעיד את נהלל והקהילה קדימה.
צוות שדרוג בית נדיה.

http://pbme.co/pbj?v=j&g=5e15cb00bfcb360019c0c4fe