תודות על התנדבות לאין קץ בשבועיים האחרונים

הודעות מהמזכירות • 25/4/2018 כניסות

ערב יום השואה:

תודה רבה לאמנון הדר ולילדי כיתה י"ב בהדרכת דור אררט על הפתיחה המרגשת

תודה לצילה בן-ברק על  שהסכימה לחשוף ולשתף את הקהילה בסיפורה. ולשרון בן-ברק על עיצוב המודעה

 

טקס ערב יום הזיכרון

תודה רבה לאברהם יפה, איתי שליין, אמיר אורן, אופיר בן פורת, רות רז בן-ברק, ניר תמיר, רונן רז, ירדנה מנור והלל מור בינימיני על השתתפותם בטקס בערב יום הזיכרון ולדני גרשוני על עיצוב המודעה.

 

טקס יום הזיכרון:

אנו רוצים להודות מקרב לב לאנשים הרבים שהשתתפו בטקס: גידי בקל, רותי אלקנה, לדני כץ ולמקהלה. לדוד כהן, אליעזר יפה, אמנון הדר, אביטל לבנה עמליה אשכול, ניר תמיר ועומרי לב. לדור אררט ולנוער נהלל הנפלא. לגיא גורן על ארגון משמר הכבוד ולחיילים שהשתתפו. לאמיר מור, עוזי לביא, נועם לוין ובנימין שטראוס שחסמו את הכבישים ודאגו להגעה נוחה לטקס ובחזרה. לכוחות האבטחה רון ירדנאי, אורי בינימיני, יוני לוי, שאול אבידב ואיתמר זילס. וכמובן לעופר אבידב על האירגון המוקפד של הטקס כמידי שנה.

 

טקס יום העצמאות

המון המון אנשים השתתפו בכל חלקי הטקס. לאופיר כפרי בן יוסף על ההנחייה החייננית, לליאור רכלבסקי על הנפת הדגל לראש התורן אורן להב ודור אררט על המשחק המצויין, ללהקת הנוער האלופים - רון מלול, עומרי לב, יותם המאירי, תומר שחר וליהי תמיר. למקהלה בניהולו של דני כץ, לילדי הגנים, הנוער והנשים על הריקודים.  לכריאוגרפיות המוכשרות אורן להב ויולי סלע על ריקוד נוער (בשילוב יעל מדריכת ההיפהופ) ואורלי בן פורת על ריקוד נשים.

למערכת החינוך של נהלל - חגית- רכזת החינוך, הגננות (יערה, אושרת וגלית) הצוותים וכמובן לילדי הגנים על שיתוף בהכנת דגל הגנים. אלופים כתמיד!

 

לעמיצור כפרי, שאול ומוישל׳ה אלקנה על הזיקוקים.

 

לגליה בראון על עיצוב לוגו החג ומודעות הפירסום לטקס ולרמפה.

 

לארז שטרק על תרומת הבד לדגל הגנים. לאמיר ירדנאי ואריאל רוזן על צילום סרטון הגנים ולמור ויאיר גולדפדר על עריכת סרטון הגנים והתמיכה בהכנת פסקול החג.

 

למספרי הסיפורים שהזכירו לנו נשכחות וסיפרו חוויות - עפר אבירן, מירב גולדווין, עמיצור כפרי ורוני שליין ולמנחה הארוע שאול אבידב שעשה זאת בנעם ובמקצועיות.

 

לשרהל׳ה אבידב, איילת שליין ואילנה המר על העזרה במציאת הסיפורים והמספרים. לעופר אבידב ולארכיון על התמונות במצגת.

 

לגברים הרבים מאוד שבאו ועזרו לנו בהקמה ופירוק הבמה (מאיר מלול, מורן חורש, עמי שכטר, איתי שליין, אליעד גלוקמן, אמיר מור, הראל לויט, אודי תמיר, ארז בלסקי, אופיר בן פורת, דביר קורן, דור אררט, ניר דרומי, יובל הדר, עמוס דניאלי, ניתאי גלזמן, רון ירדנאי, שאול אלקנה, איתמר זילס, שאול אבידב (וצר לנו אם פיספסנו מישהו...) שעשו זאת במסירות וביעילות בלעדיכם זה לא היה קורה. במקרה זה קבוצת הווטסאפ של הגברים של נהלל הראתה יעילות רבה...  וכמובן לנוער נהלל בהנהגתו של דור שעזרו להקים, לפרק ולסדר את מתחם הארוע.

 

לארז, מיקי ואיתמר בינימיני על תליית הדגלים ברחבי נהלל.

 

ואחרונות חביבות לבנות הוועדה שטרחו ימים כלילות וחשבו על כל פרט - מיה ירדנאי, מיכל שטראוס אלעם, גילי כפרי, רונית יפה, ניר תמיר וזהר בן-ברק זילס

 

ולארוע שחתם את סוף השבוע העמוס - צעדת נהלל השנייה. הארוע השנתי הראשון מבית אפשריבריא!

 

לדר׳ ינון לב על הליווי הרפואי והלוגיסטי. לארז בלסקי, תומר כפרי, בניו, יובל יפה, רותם וורמן, מאיר מלול, ניר ברנע, אודי תמיר, יהונתן רגב ואיתמר זילס. על הכנת גבעת הכיבוש לקראת הצעדה. לרוכבי הסוסים שהובילו את הצעדה אלי לוין, אליעד גלוקמן, אייל ורון ירדנאי. לגידי סנדובסקי על תרומת פירות ההדר, לדגן על הפעלת הג׳אגלינג, למשפחת בן פורת על הסאג׳, לעופר אבידב על התיעוד וכן למועצה אזורית עמק יזרעאל שתומכים בארועי אפשריבריא

 

וכמובן לוועדת אפשריבריא - מור גולדפדר, אסתי תמיר, מאיר מלול, רותם ורמן, ניר ברנע, רון ירדנאי, איתמר וזהר בן-ברק זילס, שכבר מתכננים את הארוע הבא טיול אופניים ב-2.6 יש למה לצפות...

 

תודה רבה לכולכם מכולנו – קהילת נהלל!