סיכום קיץ בנוער נהלל 2017

עמי ומיכל שכטר • 4/9/2017 כניסות

עבר עלינו קיץ עמוס בפעילויות מעניינות, מגוונות. נשתף ונאמר תודה.

השתתפו בקורס מדציי"ם שני חניכים. אנו מאחלים הצלחה לליאל רנין שהצטרפה לצוות הדרכה. גיא צפוני יצא לקורס אך נפרדנו ממנו בצער עקב מעבר דירה נאחל לו בהצלחה ותודה על שנת פעילות כטרומפי בנהלל.

דור אררט העלה רעיון שהורים ישתפו וילמדו את הנוער מתחום עיסוקם:
התחלנו עם דגן- אשר הפעיל את הנוער בתחום הקרקס. תודה לדגן.
תודה לאושרה לב שבהובלתה הנוער בנה מודלים מקרטון של מבני ציבור בנהלל.
נגר נולד בניית רהיטים תודה למאיר מלול וצפריר ברנשטיין.
בישולי שטח מגוונים וטעימים תודה לארז בלסקי.

פעילות של תנועת המושבים: יצאו למחנה קיץ כיתות ד' ו- ו', כיתה ח' יצאו למחנה פלמ"ח. חניך אחד יצא לקורס משציי"ם ושני חניכים למפעל דרך ארץ.
כייף קיץ כמו בכל שנה התמדנו במסורת תודה לכל העוזרים באירוע זה.

תודה לתמי לוז שיזמה טיול לירושלים לכיתות ד'- ח'. החניכים שמעו את סיפורו של אבא של רחלי אררט בגבעת התחמושת, ביקרו במנהרת הזמן וקינחו בטיול בסטף. תודה להורים המלווים תמי לוז, מיה קרא ומאיר מלול. תודה מיוחדת לרונן רז מלווה עם נשק ומע"ר שעשה ריענון מע"ר במיוחד לטיול. תודה לגיא גורן שסידר את ריענון המע"ר. תודה לאצילית ולימור שעזרו בתיאום האוטובוס.

ערב בנות לבנות ד'-ו'- תודה לבנות כיתה ח' שעזרו בהפעלת הערב.

ערב בריכה לכל הנוער - תודה לצוות הבריכה על שיתוף הפעולה.

בהתרגשות גדולה קיימנו שיחת הורים לכיתה ד' החדשים תודה על נוכחות גבוהה ואכפתיות בצד ההורים. התקיים "חפש את המדריך" לכל שכבות הגיל כולל כיתה ד' החדשים ברוכים המצטרפים לנוער נהלל.

התקיים אירוע פרידה מבר אזולאי הגרעינרית תודה רבה לבר שמסיימת את תפקידה. מאחלים לך הצלחה בשירות הצבאי. מאחלים בהצלחה ללילך סהר הגרעינית החדשה שמגיעה אלינו ממטה יהודה שנכנסת בימים אלו למושב.

התקיים כייף צוות תודה לדור אררט שפינק באהבה גדולה את כל גיל תיכון.

תודה לצוות הדרכה שממשיך בשנה הקרובה: תומר שחר, רון מלול, גיא חייט, אלון מורב, שיר שבו, יותם המאירי, איל חריף , לין סבג. לא ברור מאליו להדריך בכיתה י"א וי"ב גאים בכם על התמדה, רצינות וערכיות.

תודה רבה רבה לאחד והיחיד דור אררט שמתמרן במציאות לא קלה בין דרישות המועצה והמושב. תודה דור שאתה רואה כל חניך כאחד יחיד ומיוחד ועם זאת יודע להתייחס בכל קבוצה לדינמיקה שלה. באופטימיות, התמדה ורצינות החזקת את הנוער בקיץ זה, הובלת את נוער נהלל לדוגמא ומופת בפעיליות במושב , המועצה והתנועה עם גאווה גדולה ועל כך תודה רבה.

ואסיים בתודה מקרב לב על הברכה והפרחים שהוענקו לי בח' באלול לרגל סיום תפקידי כיו"ר ועדת נוער.

שנה טובה פוריה לכל תושבי נהלל.